Turneu ndërkombëtar i boksit MUSTAFA HAJRULAHOVIÇ TALIJAN

Turneu ndërkombëtar i boksit MUSTAFA HAJRULAHOVIÇ TALIJAN që do të mbahet në Sarajevë ( Bosna dhe Hercegovin ) 22 – 26 Shtatorë Mbrëmë në gjysëmfinale boksieri i Kosovës 64kg.Violant Sylejmani sipas fjalëve të trajnerit Musli Zymberit u dëmtua nga gjyqtarët dhe pësoi humbje nga boksieri i Welsit.
Sot në Finale do të paraqiten :Besfort Merlaku dhe Dielli Vranoci.

 

21761489_1889454631083907_3219438770942173804_n