Sot u zhvilluan Finalet e turneut ndërkombëtar “Lah Nimani”

Në program ishin 11 duele ku u tregua nji boks mjaft i mirë dhe kualitativ.
Shikuesit dhe të pranishmit në Palestër panë një boks cilsor dhe lufta mjaft të mira të boksierëve nga Bullgaria,Greqia,Maqedonia ,Shqiperia dhe Kosova
Juria shpalli dhe boksierët më të mirë të Turneut dhe gjyqtarin më të mirë.
Boksieri më i mire: Natizanian Vogkan nga Greqia,Gjyqtari më i mirë:Latif Demolli,Tekniku më i mirë Bullgari Kirkorov Vendan,Qifti më luftarak:Besart Pireva-Daniel Marku,boksieri më ferpley:Shpend Gafuri Maqedoni dhe boksieri më i mirë vendor:Flamur Sejfijaj.

 

????????????????????????????????????

DSC_0032

DSC_0058

DSC_0060

DSC_0071

DSC_0114

DSC_0174

DSC_0178

DSC_0214

DSC_0231

DSC_0238

DSC_0278

DSC_8282

IMG_1586

IMG_1642

IMG_1674

IMG_1684

LostFile_JPG_59392

DSC_0251

IMG_2522

LostFile_JPG_215199