Hana Xhemajli sot pesoi humbje ne qerekfinale dhe u eliminua nga garat e turneut nderkombetar “Balkan”

Hana Xhemajli sot pesoi humbje ne qerekfinale dhe u eliminua nga garat e turneut nderkombetar “Balkan”.Hana Xhemajli e papervoje dhe ky ishte meqi i par nderkombetar kunder boksieres me pervoje nga Azerbejxhani Shahia Allahverdiyeva por Hana premton ne te ardhmen duke bere nje pervoje besojm se do te na gezoje edhe me fitore

14516389_1462175683811806_5835120167958950675_n 14591605_1462479153781459_6022124695704332795_n