Dy medalje te argjenta dhe nji plaket gjyqtari me i mire i Turneut

Dy medalje te argjenta dhe nji plaket gjyqtari me i mire i Turneut.Shpejtim Bajoku humbi ne finale nga nenkampioni i Evropes bullgari Kirkorov Vensan ndersa Erdonis Maliqi poashtu nga boksieri i bronzet Evropian bullgari Hristo stylian .Selektori Shefki Bogujevci ishte i kenaqur me boksin qe treguan boksieret tane.

14390952_1456797331016308_2349268362700850465_n 14445935_1456797307682977_8860728163336337030_n 14448774_1456797374349637_4641621989495118795_n 14448811_1456797384349636_8369894919651280327_n 14492484_1456797347682973_5608781197036826471_n 14522754_1456797297682978_6121492748822296718_n 14523236_1456798844349490_4946839948136987597_n