TURNEU I BOKSIT MUSTAFA HAJRULAHOVIC-TALIJAN-SARAJEVE

TURNEU I BOKSIT MUSTAFA HAJRULAHOVIC-TALIJAN-SARAJEVE
Sot 23.shtator ekipi i Kosoves udhetoi per Sarajeve (B.e H.) PER PJESEMARRJE NE TURNEUN NDERKOMBETAR “Mustafa Hajrulahovic-Talijan” .Ekipi perbehet nga dy boksier 69kg.Besart Kurhasku,75kg.Armend Neziraj, selektori Xhevdet Peci dhe pergjegjes Mehmet Bogujevci.Turniri fillon neser me 24 gjysemfinale dhe me 25 finalet.

14355690_1448798695149505_4170783510828836901_n 14370296_1448798551816186_2445999927488314927_n