Sot u Hodh Shorti i Kampionatit Evropian per femra

Sot u Hodh Shorti i Kampionatit Evropian per femra. Boksierja jon Donjeta Sadiku qysh ne start takohet me boksieren Ruse Dina Bogdanova short jo i mire por besojm se Donjeta do te fitoj ket duel dhe te vazhdoj rrugen drejt medaljes dhe ne vazhdim e pret boksierja nga Bellorusia e cila nji meq kaloi pa lufte.Hapja solemne e Kampionatit eshte ne ora 18h. ku pastaj fillojn meqet qe sonte ne program eshte dhe Donjeta Sadiku14330103_1444570035572371_4896379824381507600_n 14332962_1444570052239036_1196987187508838494_n