Violant Sylejmani pesoi humbje ne gjiron e dyt te Kampionatit boteror per kualifikime per L.O.Rio 2016

Violant Sylejmani pesoi humbje ne gjiron e dyt te Kampionatit boteror per kualifikime per L.O.Rio 2016 kunder boksierit Turk Gokcek Volkan.Edhe pse Sylejmani u mundua te tre raundet te gjej menyren per te goditur kundershtarin por boksieri turk ishte shum i levizshem dhe gjente menyren per ta goditur boksierin Sylejmani dhe me plot merit 3 me 0 fitues shpallet boksieri turk.

 

13423733_1359756487387060_6073092111009399946_n 13423805_1359756534053722_3366994728556683281_n 13445639_1359756554053720_6154374212647467796_n 13445758_1359756594053716_1199722936642533522_n