Bajoku para sfidave në Londër

Boksieri i kombëtares së Kosovës, Shpëtim Bajoku, është gati për meçin e sotëm në garat Kualifikuese Evropiane për Lojërat Olimpike –‘Tokyo 2020’.
Bajokun synon fitore dhe të avancojë më tej.  
“Sot në ring paraqitet 63 kg Shpëtim Bajoku kundër boksierit të Daninarkës Terteryan Nikolai.
Meçet fillojnë nga ora 12.00”.