Ekipi i Kosovës sot udhëtoi për në Shkodër për pjesëmarje në turneun ndërkombëtar “Vllaznia 2017” Kosova përfaqësohet me 5 boksier:56kg.Besfort Merlaku,60kg.Edmond Zefi,69kg.Taulant Sejfija,75kg.Armend Neziri,81kg.Fisnik Muharremi,selektori Shefki Bogujevci dhe trajneri Avni Sejfijaj.

 

17629654_10154464886078499_5408997746188796937_n