Sot u hodh shorti i boksierëve të turneut ndërkombëtar “Bocskai Istav”

Sot u hodh shorti i boksierëve te turneut ndërkombëtar “Bocskai Istav” Sot nga ora 15:00 do të fillojn të tetat e finales ku në ring do të ngjitën edhe boksieret tane 64kg.Nikoll Rrasi kundër boksierit vendor Hungarez Fodor Milan ,69kg.Besart Kurhasku kundër boksierit Kazakistan Ilya Ochkun dhe 81 kg.Fisnik Muharremi kundër boksierit Sllovak Jan Dlanaj.

16472958_1615673338462039_627545143612325890_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *