Bajoku e Behrami gati për sfidën e nesërme 

Boksierët e Kosovës janë në formë të mirë dhe me padurim presin përballjet e nesërme në Kampionatin Ballkanik – “Albena 2023”.

“Bajoku e Behrami gati për sfidën e nesërme.

Nesër me 30 shtator në ring paraqiten 67 kg Shpëtim Bajoku ndaj boksierit nga Ukraina Mykhalushko Yaroslav.

Në 71 kg Patriot Behrami përballet me boksierin nga Rumunia Tiu Dorulet.

Duelet fillojnë nga ora 15:00. me kohën e Bullgarisë.